Pro Plan Mama Kaç Ay Gider?

feyaz0

Kedim 2,5 aylık. Kedim için Pro Plan 10 kg mama kaç ay gider?

27 CEVAP

feyaz0

@felishuman çok teşekkür ederim..

kedilimadam

10kg mamayı 7 ay yetirebilenleri kıskanıyorum:((( 1ay bile dayanmıyor bizim evde:)))))))

septikbaykus

Kedili madam evde aslanmı var :(

kedilimadam

5 kedi var, beni yemeye başlayacaklar yakında:)))

felishuman

5 tane canavar:) Maşallah, sağlıkla büyüsünler. Cebiniz hep dolu olsun diğer türlü gerçekten sizi yiyebilirler çünkü:)

burlo

kedim* yazmanız aslında pek doğru olmamış. eve alır getirirsiniz öyle kediniz olur. 'sahipleneceğim kedi' demeniz daha doğru.

Derdedermanim

2.5 aylıkken mi doğdu çelişmeyin ya bu ne samimiyetsizlik.

Muzeyyennb

Pro plan mama önermem---- Daha iyi marka alırsanız daha iyi olur

septikbaykus

Kedim diyince şaşırdım bende yanlış anlamayın

Hilakyol

Pro plan almayınız.

septikbaykus

Proplandan daha ucuz daha iyi mama = nd morina balıklı.

Pro plandaki oranın nerdeyse 3 katı balık var.

kedilimadam

Pro planı ne hikmetse ilk kez kedi ile yaşayacak olanlara en iyi mama gibi öneriyorlar.Bunun ilk örneği siz değilsiniz.Araştırdıkça aynı fiyat bandında kedicik için daha sağlıklı mamalar olduğunu zaten göreceksiniz.Eğer 10kglik proplan almadıysanız matisse'e bir bakmanızı, havalar böyle sıcakken 10kgdense daha düşük gramajlarda mama almanızı tavsiye ederim.Muhafaza zor olabilir bu sıcak havalarda.