Pro Plan Mama Kaç Ay Gider?

feyaz0

Kedim 2,5 aylık. Kedim için Pro Plan 10 kg mama kaç ay gider?

27 CEVAP

septikbaykus

Yahu sen kedi alamıyodun ? annen izin vermiyodu 10 saat içinde ikna edip kedi alıp evemi koydun ?

felishuman

Birkaç anlatım bozukluğu yapılmış bu kadar öfkelenmeye gerek olmadığını düşünüyorum.. Şimdiden kedim diyerek sahiplenmeniz güzel bir şey. Proplan yerine geçen yazdığım mamaları öneririm size. Ve tek kediye 1-1.5 kg mama 1 ay gider yaklaşık olarak, mamadan mamaya değişiyor bu süre. Besleyiciliği yüksek, kaliteli mamalar daha uzun süre gider ve daha hesaplı olur.

Scot

Oneri bekliyor bence almadan once sormak icin galiba.N&D mama ya cok iyi diyorlar bi bak istersen

septikbaykus

ayda 3 kilo fazla biraz. şişko o kedi o zaman

septikbaykus

Eve kedi istiyorum ama ailem izin vermiyo

ben asla kedi alamam

kedim 2.5 aylık hangi mamayı almalıyım

Şaka heralde bu ?

septikbaykus

Aldınızmı alcakmısınız ? almadınızsa daha iyi bi marka önerebiliriz

septikbaykus

kedim 2.5 aylık diyo ama bakın.

Kısırlaştırılmış Pro Plan maması kullanıyorum. 10kg almadım hiç. Ama 3kg 1-1.5ay gidiyo

cakil_18

2.5 aylıksa zaten ayda 1.5-2 kg rahat yeter

Aslında şişko değil :) Şanslının mamasından sokak dostlarımıza'da veriyoruz belki ondandır :) 1.5 ay ideal diye düşünüyorum 3 kg için. Tabi 10 kg baya gider.

Derdedermanim

en fazla bir kediye 2 kg gider yetişkin ise tahminen yavru kediye çok daha fazla gidecektir 10 kg.almayın ilk etapta 5 kg yeter bence.Proplan harici bir şey olsun mümkünse.nd gibi biz nd ciyiz:)

Scot

1kilo mama 1 aya yakin gidiyor

feyaz0

Çok teşekkürler. Kusura bakmayın yeni gördüm cevaplarınızı.

feyaz0

@v4pati şaka değil. Yakında kedi sahipleneceğim. Hazırlık yapıyorum.

feyaz0

sahipleneceğim kedi 2,5 aylık . bir akrabamın kedisi doğum yaptı.