Kedimin Doğumu Başladı

AlbayFatmanur

Kedimin doğumu başladı 2 tane doğurdu ve maalesef biri ölü doğdu. 4,5 saat geçti bu ilk doğumu sizce doğum bitti mi nasıl anlayacağım

6 CEVAP

ventricosa

Kedinizi takip edin eğer doğurmaya çalışıyor doğuramıyor gibiyse veterinere götürmeniz gerekebilir

AhsenAise

Karnına nazikçe masaj yaparak içeride bebek olup olmadigini anlayabilirsiniz,bazen doğumlar bir gün sürebiliyor gözetim altında tutun , umarım olmaz ama olumsuz bir durumla karşılaşmanız halinde hemen hekime götürün

AlbayFatmanur

Veterinerimizi hemen aradım görüntülü 24 saat bekleyelim dedi. Karnını ellediğimde bomboş geliyor yanılıyor olabilir miyim

AhsenAise

Tabi ki hepimiz yanilabiliriz ,hekiminizle iiletisim halinde olmaniz çok güzel ,bu süreci en güzel şekilde atlatmanizi dilerim

AlbayFatmanur

Başka bebek yok, emin oldum karnı bomboş ve sarkık. Kaç saatte bir emzirir sorusu var şimdi aklımda. kaç dakika emmesi gerekir?

AhsenAise

Anne kedi onu iç güdüsel olarak ayarlar
Siz yavruları annenin kolayca erişebileceği yerde tütün kâfi