Bize Lutfen Yardim Edin Ne Oldu Bilinemiyor Hastaligimizin

papyon2018

iyi gunler genclik hastaligi olabilirmi sizce tek belirtisi sislik ve icinij yumusaka bir sivili olmasi

33 CEVAP

ursaminor

Daha veterinere bile gitmediniz. Bir önceki sorunuzda Cumartesiye kadar götüremem yazmışsınız. İnternetten cevap alınmayınca ne olduğu bilinemiyor denmez. Denilemez! Veterinere gidilir, testler yapılır sonra sonuç çıkmazsa biyopsi yapılır vs. Ama kesilip atılmaz.

Belli ki bir iltihap olmuş. Ya diş ya da v4patinin dediği gibi dermatolojik bir sorun.

En kısa sürede veterinere gidiniz. Acı çekiyordur o çocuk. Sizin dişiniz şişse aynı şey işte.

septikbaykus

İlk önce bi kötüyü çağırma lütfen . Sıradan dermatolojik bi hastalık bence bu.

Derdedermanim

ben cevap yazdım diye hatırlıyorum yinemi konu açtınız acil bu hayvanın durumu ya diş iltihabı ya arı sokması bekletmeyin.

papyon2018

esim goturdu kesip sagilmasi lazim demis ama guvenemedik acikcasi ates oleceri olcup silmeden yerine koymus boyle bir ortamda nekadar saglik olur diye eve getirmis onerilecek bir yer ankarada guvenilir

Derdedermanim

iltihap var ise antibiyotik başlaması lazım.Beyni ve iç organları (böbrek) etkiler evde antibiyotik var işse çocuklar için başlayın şırıngayla sahah akşam vermeye hem ağrısı azalır hem iltihap ufalır ama ciddi durum.

Derdedermanim

İçerdende şiştiyse nefes alamaz herhalukarda istemesenizde veterinerlere mahkumuz bir yerde.Bende hiç sevmişyorum veterinerleri samimiyetsiz paragöz bir kısmı(gerçi bana hepsi öyle geliyor).
Siz en iyiyide düşünseniz durum kötüye giderse vicdan azabı çekersiniz.

kedilimadam

Başkent hayvan hastanesi.Dişi kedimin doğum sonrası yaşadığı meme yangısını bahsettiğiniz yöntemle 2 gün içinde iyileştirdiler.Uzman ve geniş bi kadrosu var.Yardımcı olacaklardır.Çok geçmiş olsun.

gunosari

Yakınsanız aydınlık evlerde Afacan veteriner kliniğine de götürebilirsiniz.Geçmiş olsun.

kedilimadam

Eczaneden alınacak antibiyotiklerin öyle gelişigüzel kediye verilmesi bence çok da doğru bir uzman yönlendirmesi olmamış.Fotoğraftan yapılan çıkarımla böyle bir yönlendirmede bulunmak en basit ifadeyle sorumsuzluk olur.Umarım önerilen tedavi işe yarar da sonrasında üzülen taraf olmazsınız.

papyon2018

insallah kedimiz 3 aylik erkek ve 1 hafta oldu sahipleneli kizlarim cok üzluyorlar durumuna boyle birsey yasayan varmi cumartesi goturebilcem veterinere aksam eve gecince soguk kompleks uygulayacam rahatlar en azindan ates yada yara izi falan yok hareketleride sakin normal yemek yememiz falan pandamiz korkutuyor bizi

papyon2018

insallah kedimiz 3 aylik erkek ve 1 hafta oldu sahipleneli kizlarim cok üzluyorlar durumuna boyle birsey yasayan varmi cumartesi goturebilcem veterinere aksam eve gecince soguk kompleks uygulayacam rahatlar en azindan ates yada yara izi falan yok hareketleride sakin normal yemek yememiz falan pandamiz korkutuyor bizi

felishuman

Birkaç kişi başkent hayvan hastanesini önermişti daha önceden

Yani burdan yorum yapmak çokta doğru olmaz.Sonuçta hiçbirimiz veteriner değiliz. Başımıza gelen olaylarla yorum yapabiliyoruz.Kedinizi bian önce veterinere götürmenizi tavsiye ederim. Ne kadar çabuk tahşis olursa o kadar çabuk iyileşir.

papyon2018

bilgilendircem arkadaslar cunku panda sokakta yasayan bir kedi degil ve sisyerinde yara vb yok nedeni tam ogrenince hemen yazicam aksam isten cikica gidicez

kedilimadam

Arzu ettiğiniz gibi bir veteriner bulmanıza sevindim.İsmini verseydiniz belki Ankara'daki diğer ihtiyaç duyan üyelere de faydası olurdu ama takdir sizin elbette.