Kediler Yeni Doğan Yavrularını

AlbayFatmanur

Herkese merhaba, Kediler yeni doğan yavrularını kaç saat arayla ne kadar emzirirler?

4 CEVAP

aslihan_e

Kediden kediye fark eder, bazı kediler ilk doğumlarıysa, tecrübesizlerse çok sık emzirmiyorlar, günde üç kez emzirirse şükür edersiniz, bazıları da sık sık gider emzirir, doğru olanı da odur ama genelde belirli saatleri vardır, öyle saat başı emzirmiyorlar pek. Yine de yavrular açız diye ağlarlarsa emzirmeye koşmaları gerekli, yavru cıyak cıyak ağladığı halde emzirme gerçekleşmiyorsa yavruda da bir problem olabilir.

ssedef28

merhaba 2 saatte bir beslenmesi normal gayet iyi. mamasını suyunu kedinizin yanına koyun yuvadan belki daha az ayrılır. yavrunun tuvaletini yaptırıp yaptırmadığını gördünüz mü peki onu da gözlemleyin belki o yüzden miyavlıyordur

AlbayFatmanur

Evet yavru hep ağlıyor ama emziriyorda. 2 saatte 1. Ama yavru yuvada tek başka kardeşi yok acaba ondan mı anne kalkınca ağlıyor

AlbayFatmanur

Yaptırmadığını farkettim pamukla ben yardımcı oldum… sanırım bizi epey zorlayacak bir süreç var önümüzde