İstanbul Sokak Kedisi Kısırlaştırma

sevila

İbb ile iş birliği içerisinde olan yaş am ol derneğinden randevu alarak sokak kedi/köpeklerinizi kısırlaştırabiliyorsunuz. Eğer kısırlaştırma sonrası bakacak yeriniz veya zamanının yoksa açıklama kısmına ibb post op yazarak bakım sağlanılabiliyor. Geriye sadece getirip götürmek kalıyor. Atılan cipsiz cins kediler içinde dernek başkanıyla konusarak kısırlaştırma yapılıyor. her hafta çarşamba ve pazartesi kısırlaştırma oluyor bir gün önceden aç kediyi teslim edip zamanı gelince geri alıyorsunuz. İns tagram sayfasından daha net bilgi edinebilirsiniz derneğin wp grubuna katılmak isteyene link gönderebilirim

6 CEVAP

tengrist

merhaba pazartesi kısırlaştırma oluyor bir gün önceden teslim ediyorsunuz demişsiniz pazar günü kapalı değil mi?

sevila

@tengrist hayır kapalı değil

tengrist

instagram açılınca derneği takibe alacağım. teşekkür ederim

sevila

@tengrist Rica ederim

Evet bende bu dernekte dükkanda baktığımız 2 kedi kısırlaştırdım
Gerçekten gönüllüler ile koordineli ve temiz çalışıyorlar
İlçe belediyeler ile de koordine sağlansa da hepsine yetişebilinse keşke

sevila

@HasmetliUmutPasa Evet Çekmeköy,beykoz beyoğlu ve fatih gibi yerlere arada araba da gönderiyorlar o şekil her yere ulaşmaya çalışıyorlar