Köpek Ve Kedi

Fbt90

Babam sokak ta beslediğimiz balkona doğurduktan sonra balkon da beslediğimiz bir kediyi iş yerine götürmeye (fareler varmışmış)çalışıyor ama iş yerinde ise hırçın ve saldırgan bir köpek var ben götürmesini istemiyorum ona bir zarar gelecek diye kaç kez hayır dememe rağmen nuh diyo peygamber demiyo köpek zarar verirmi eğer verirse babamı ikna etmek için ne yapabilirim ve kedinin tekrar hamile olma riski bile var babama bunu söyledim orda doğursun dedi cidden..

4 CEVAP

Derdedermanim

baban kediden kurtulmaya çalışıyor gerisi bahane köpek olsa o kedi zaten orda durmucaktır kaçar gider köpeklerin çoğu zarar verir.Babana selam söyle kurtulmak istiyor ise belediyeyi arasın sürekli yavruladığından bahsetsin sokak kedisi yavrular zarar görüyor desin alır kısırlaştırırlar isterseniz geri getirirler değilse barınakta kalır.

Derdedermanim

Kedide ne meraklı ordaki fareleri yemeye :) fareler onu yemesin genelde biz kedileri hazıra alıştırdık fareyle pek işleri olmaz :)

Fbt90

Teşekkürler cevap için belediyeyi aramak en iyisi bencede :) babam reddetecek ama biz gizlide hallederiz bir kere dedimi dönmüyo sözünden kaçacağı kesin zaten diyorum ona yok ya kaçmaz diyo zaten isyeri dağın başında en yakın yerlesım yeri kilometrelerce uzakta :(

Muzeyyennb

En iyisi kısırlaştırmak gibi görünüyor :) baska care yok