Erkek Bir Kedim Var 11 Aylık Geceleri Sürekli Bağırıyor.

Leo23

Arkadaşlar merhaba scottish blue point kedim var. Henüz 11 aylık ve erkek. Normalde geceleri hiç bağırmıyordu ama bu aralar biz yatağa yatar yatmaz bir bağırıyor ki anlatamam. Sabaha kadar da devam ediyor. Ne yapacağımı bilmiyorum artık

6 CEVAP

kedoannesi

kızgınlığa mı girdi acaba benim oğlum da 4 aylık şu kızgınlık zamanı gelicek diye o kadar korkuyorum ki çok bağırıyorlar cünkü

Kısır değilse kuvvetle muhtemel kızgınlığa girmiştir benim kediminde miyavlaması dışında bir belirtisi yoktu
Gerekli tahlilleri yaptırıp kısırlaştırabilirsiniz

Leo23

Kısır değil. Ama ben dişi kedilerde bağırma olayı olduğunu biliyordum.

Leo23

Kısır değil. Ama ben dişi kedilerde bağırma olayı olduğunu biliyordum. Ve sadece geceleri bağırıyor

sitedizayn

11 aylık çoktan kısırlaştırma zamanı gelmişte geçiyor, ben iki erkek kedimi 7-8 ay civarında kısırlaştırdım.
o kedi susmaz :)
kısırlaştırma niyetiniz varsa bir an önce yaptırın ama yoksa sizin bileceğiniz bir şey.

Benim kedimde erkek fark etmiyor dişiler daha çok bağırıyor
Benim kedimde gram uyutmazdı tek çözüm kısırlaştırmak
Biz şu an çok rahatız