Acillll

utttku

merhaba ben yaklaşık 2-3 haftadır evimi bir kediye açtım kıyamadım öğrenciyim ayrı evde yaşıyorum param yok bu yüzden sadece onu sıcak tutup kendi yediğim ve ona zararı dokunmayacağını düşündüğüm yiyeceklerden veriyordum en son makarna ve yoğurt yedi ama ishal oldu çok açık bir renke tuvaletini yapıyor ve kumunun üzerine yapıyor eşelemeden bu sabahta bir minderin üzerine çişini yapmış ve nefes alırkende burnu doluymuş gibi alıyor belki de mırr lıyordur ama çok farkı mırrlıyor ne yapmam gerek şimdilik veterinere götürebilme durumum yok ne yapmam lazım

2 CEVAP

Derdedermanim

kediler etçildir en azından çorbalık tavuk al şehriye ile pişir çorca gibi onu ver.Salça tuz baharat olmucak.

felishuman

Yağ, baharat, tuz onlar için çok zararlı bu yüzden yediklerinizden direk verdiyseniz ishal olması normal. Kediniz yavruysa ishal çok tehlikeli, ben veterinere götürmenizi öneririm hemen. Götüremiyorsanız da ‘geçici’ olarak patates, tavuk göğsü, kabak, havuç hepsini haşlayıp verebilirsiniz toparlamasına yardımcı olabilir