İç Dış Parazit Fiyat?

Esila46

Merhaba arkadaslar veterinerler çok pahaliya yapitor ic dışı 800tl dediler. Uyguna nasil yapabilirim ?

7 CEVAP

tengrist

Aşağı yukarı hemen hemen her yerde fiyat ortalaması bu şekilde uygun bir yer bulsanız bile en fazla 50-100 tl oynar diye tahmin ediyorum, bu arada kaçak ve sahte ürünlere dikkat edin klinikler hariç hiçbir yerden ilaç almayın ucuz olsalar bile

HusnaBsr

Bursa da yaşıyorum.Ben yaptırdım maalesef 1000 lira ödedim 20 temmuzda.
Damla şeklinde olandan yaptırıyorum.

honeypie1

Tüm veteriner kliniklerde aşağı yukarı bu şekilde. Veteriner hekimler odasının belirlediği fiyatlar var bu çerçevede birbirine yakın oluyor genelde.

cerenzk

Hangi şehir acaba ben 350 bandında yaptırıyorum

Mmtklndr

Fiyatlar şehirler arasında farklılık gösterebiliyor hatta aynı şehirlerde semtlerde bile farklılıklar olabiliyor geçen hafta 500 tl ye yaptırdık

cemregrande

Ben 1 ay önce next guard yaptırdım ismini yanlış yazmış olabilirim ilacın, 750 TL'ydi. :( gerçekten çok arttı fiyatları....

Merhaba, 650 tl ödüyorum. Tabii bu farklılık gösterebilir