Barınak

Petslover

Arkadaşlar bir sokak kedisi var 2 aylık evde kardeşimin alerjisi sebebiyle bakamıyorum. Dışarda sokak kedileri dövüyor şuan kapının önünde ama hasta bir kedi çokta zayıf biz tatile gideceğiz tek yemek veren biziz o kediyi sahiplendirme ilanı açtım ama kimse dönmedi ben son çare barınak düşündüm fakat barınak buraya uzak pendik belediyesini arasam gelip alıp barınağa götürürler mi

4 CEVAP

Petslover

Arkadaşlar komşumuz sahiplenmek istedi bugün kediyi verdik barınağa da gitmedi

Petslover

Alıp barınakta bakmalarını istiyorum çünkü buraya geri getirirlerse ölür

Derdedermanim

evet hasta sokak kedisi deyin anlatın alırlar ben ataşehir belediyesini arayınca geliyordu.

Petslover

Alıp barınakta bakmalarını istiyorum çünkü buraya geri getirirlerse ölür