Kedim Çok Miyavlıyor

4-5 gündür 7.5 aylık erkek kedim camlara çıkıp miyavlıyor.Kızgınlık döneminde olabilir mi?
Eğer öyleyse neden hala koku bırakmadı?

5 CEVAP

Derdedermanim

öyledir illa yapmasımı lazım :)

Benim kedim iz bırakıyordu bütün yataklara işiyordu. Belirli yerlere koku bırakıyordu. Miyavlıyordu geceleri. Kedinizin ruh halini veterinerle görüşürseniz daha net bilgi verebilir :) Çünkü ben bunları söyleyince direk kızgınlık döneminde demişti.

Kjw

Bildiğim kadarıyla her kedi koku bırakmıyor. Belkide siz farkında değilsindir. Veterinere götürün onlar anlıyor,koku bırakıp bırakmadığını... Ben yaşını doldurca kısırlaştırdım ve hiç kızgınlık belirtisi göstermedi benimki,son döneminde biraz biraz miyavlaması vardı ama rahatsız edecek boyuta geçmedi hiç,sakin bir kedim var zaten olayı kazasız atlattık...

ben de öyle düşünüyorum ama çok değişik miyavlıyo bi yeri acıyo olabilirmi