Kedi Otoimmun Hastalığı

SushiAlfa

Merhabalar, 5 Aylık erkek kedimin ağız kısmında sivilce gibi şişlik vardı veterinere götürdüm bağışıklığı zayıf olduğu için olduğunu söyledi. Anne sütü çok az almıştı zaten. Veteriner takip edelim dedi sonrasında kortizon iğnesi uygulayabiliriz dedi. Bu tarz bir durumla ilgili bilgisi olan varsa çok sevinirim. Kortizon kullanımından yana değilim pek.

5 CEVAP

bibi08

Merhaba tam olarak nasıl bir şişlik benim kedimde de çıktı ve düzelmesi biraz zaman aldı

SushiAlfa

Sivilce gibi. Crystalin sürdüğümde iniyor ancak sonra tekrar nüksediyor

SushiAlfa

Sivilce gibi. Crystalin sürdüğümde iniyor ancak sonra tekrar nüksediyor

SushiAlfa

Sivilce gibi. Crystalin sürdüğümde iniyor ancak sonra tekrar nüksediyor

bibi08

benimde başlarda çok şişti hatta apse olduğunu düşündüm ama öyle değil bende önce bir pamuğa crystalin sıkıp temizliyorum sonra vet hkm bir sprey verdi bana vetriline tedavi destek spreyi adı ve bir de virbac’ın allerderm damlalarını araştırmanızı öneririm bu tarz alerjik kediler için üretilmiş ama kediden kediye değişiyor tabii ki alerji süreci