İzmir'de Kedi Kısırlaştırmak İçin Güvenilir Bir Yer

Poki

Merhaba, bu 1-2 ay içinde kedimi kısırlaştıracağım. şu an 10 aylık, dişi. bazı hastalıklarımız var alerji, yumuşak dışkı sorunu o yüzden daha erken yaptıramadım çok da vakit kaybetmeden yaptırmak istiyorum. İzmir'de tavsiye edebileceğiniz güvenilir, temiz, kedilere gerçek canlı gözüyle bakan bir yer arıyorum. Aklımda birkaç yer var ve hala da araştırmaktayım. Eğer İzmir civarında bir yer bilen, yaptıran varsa cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

3 CEVAP

ventricosa

Vetico kliniği tavsiye ederim karşıyakada

CilekLily

Ben de tersane veteriner klinigine goturuyorum. Cok sevimli cok tatli insanlar cidden bebekleri gibi her cocukla ilgileniyorlar tavsiye edebilirim. Cok memnunum su zamana kadar hicbir memnuniyeteizligim kalmadi. Fiyatlari da bircok para tuzagi veterinere gore cok iyi. Cok yardim sever insanlar gercekten hepsine tekrar tesekkur ediyorum ve klinigi onerebilirim💓

kmertingen

Karşıyaka da sepet veterinerde olduk bütün kısırlaştırmalarımızı. Hem uygun fiyat, hem hayvan dostu hem de ilgili bir hekim coşan bey