Aranızda Kedisi Daha Önce Kabız Olan Var Mı? Varsa Kedi Tüyünü Çıkaramadığı İçin Kusuyor Muydu?

Kedim kabız ve iştahsızlığı var sürekli kusuyor dün gece kusmuğundan tüy yumağı çıktı. Bugün kustuğunda ise sırf mama kustu kabızlığı çoktan beridir var. Bu durumu yaşayan oldu mu? Bilgilendirirseniz sevinirim

6 CEVAP

Mmtklndr

Kefir verebilirsiniz ama geçmiyorsa kesinlikle veterinere götürün

Ozlemkopuk

Bizimde kabızlık şikayetimiz vardı yavruluk doneminde. Ben Maltı hergun aynı saatlerde vererek çözdüm bir gün vermediğinde hemen etkileniyordu. Size de tavsiye ederim fakat bi kliniğe gostermenizde fayda var öncelikle.

Karaciğer enzimleri yüksekmiş. Dalağı büyümüş. Ve kan paraziti var. Yemediği için de sarılık olmuş. Zorla yediriyorum şırıngayla besliyorum verdiğimi kusuyor. Gerçekten zor bir durum ve veterinerlerin tedavileri çok yetersiz geliyor iyileşemiyor kedim toparlanamıyor. 5 kiloydu 3.500 e düştü bir anda

Fonfonella

Karaciğer yetmezliği mi yaşıyor acaba?
Parazit için dışkı analizi alındı mı peki?

AlbayFatmanur

Eczaneden entero….germina kids alın. 10 lu veya 20 li şaşe halinde oluyor. Yetişkinse kediniz iyice çalkaladıtan sonra 1 şaşeyi içirin. Kefirden bin kat faydalı. Ayrıca hiçbir zararı yok. Bunu bana İstanbul hayvan hastanesindeki profesör söylemişti. Biz 20 günlük olanı alırız sağlığımızda bir problem yoksa ilk bahar ve sonbaharda hastalanmaması içinde kullanırız.

AlbayFatmanur

İştahını da açar. 2,3güne etkisini gösterir. Mucize gibi bir şey.