Mutamin Kedi Maması Kullanan Var Mı ?

sitedizayn

Mutamin bu marka duyan var mı ? benim karşıma bugün çıktı fabrikadan satış yapıyorlarmış, tester almayı düşünüyorum ama önce burda sorayım dedim belki kullanan arkadaşlar vardır

5 CEVAP

Ozlemkopuk

Bütçeniz yetiyorsa daha kaliteli,içeriğinde taze et olan mamaları tercih etmenizi tavsiye ederim. (Kurutulmuş protein içeren mamalarin yerine)

Ozlemkopuk

Sanirim 2 kediniz var. Büyük kilolarda daha uygun fiyatlı ama iyi içerikli birsey arıyorsanız mystic markasını arastirabilirsiniz içeriği güzel duruyor.

sitedizayn

mystic denedim sevmediler, sokak kedilerine verdim onlarda sevmedi :)
bir kaç hafta öncesine kadar nd kullanıyordum tüy dökümü çoğalmaya başladı hatta smokin olanın ensesinde açılma oldu, 2 kg kadar nd var vermeye çekiniyorum, şimdilik proplan falan idare ediyoruz, bu markada istanbulda üretim yapıyormuş ve fabrikadan satış var merak ettim yani bu forumlarda kullanan arkadaşlar var mı.

Optimeal
Nutri feline
Exclusion
Bozita
Nature's Variety de deneyebilirsiniz.

sitedizayn

mutamin mama ile ilgili önce bir düzeltme yapayım üretim yeri istanbul değil sinop, ben tester istedim kargo sinoptan geldi o şekilde anladım.
tester sonucuna gelirsek evdeki iki kedimde yemedi :) sokakta baktığım kediler var onlarada verdim yemediler :)
ziyan olmasın çöpe gitmesin diye sokak kedilerime verdiğim mamalara biraz karıştırarak o şekilde bitirdim.
içerikte %3 omega3 %4 astaksantin görünce vay be demiştim ama kediler öyle demedi :)