34 Günlük Yavru Kedi Beslenmesi

Merhaba arkadaşlar bebeklerimiz 34 günlük oldu anneleri artık çok emzirmek istemiyor sanırım dişleri canını acıttığı için, kuru mama vermeye başlayabilir miyiz nasıl vermeliyim ? Su vermeye başlamalıyım? tecrübesi olanlar bilgi verirse çok sevinirim

3 CEVAP

Ozlemkopuk

1 aylıktan sonra küçük taneli yavru kediler için kuru mama yiyebiliyolar ama dişlerine bağlı. Benimki yiyemiyordu. Sıcak suyla ıslatıp ezerek vermiştim ilk etapta içerisine çok az yaş mama karistirabilirsiniz(kalitesiz market mamalari olmasin lütfen) biraz zaman geçtikte daha az ezin taneli yiyebilmeye başlarlar yavaş yavaş.(biz bu sekilde ilerlemistik)

Su vermişmiydiniz peki

Ozlemkopuk

Evet su verdik pek içmedi siringayla verdik oyuzden. Fakat mamanin içerisine bol bol su koyarak su ihtiyacını almasını sağlayabilirsiniz