Bolovia Macun

cemregrande

Bolovia malt macunu ilk kez kullanacağım, nasıl kullanmam gerek, bilen yardımcı olabilir mi?

4 CEVAP

Mini2019

Bolovia içeriğini değiştirdikten sonra bir daha kullanmadım. Ben maltta hiç ölçü kullanmadım.
Mevsime göre göz kararı veriyorum. Hem sıklığını hem yoğunluğunu göz kararı ayarlıyorum. Verdiğim saatlere dikkat etmiyorum. Bu şekilde..

cemregrande

İçeriği değiştikten sonra bir daha kullanmadım dediniz peki neden?Bir de Bolovia yerine hangi macunu kullanıyorsunuz?

Bizim kullandığımız ilk malt bolovia idi kedim ilk etapta severek tükettmişti
Her gün 1-2cm göz kararı veriyordum bende
Kullandığımız süre zarfında tüy kusması vs yaşamadık iyiydi ama paketin bitmesine yakın kedim sıkıldı herhalde yememeye başladı sonra vet tavsiyesi ile hairlax a geçtik ondan iki paket bitirdik halen sıkılmadı kedim ve gayet severek tüketiyor
Bakabilirsiniz sizde

Mini2019

İçeriği değiştiği için kedime alerjen var içerisinde.. Her ne kadar sevmesem de gimcat mecburen