Kedimin Ağızındaki Bu Yara Hakkında Napabilirim?

ecemjklm

Arkadaslar merhaba kedim 8 yasinda. Uzun suredir asiya goturemiyorum issizdim yeni staja basladim aldigim maasi biriktirmeye calisiyorum asiya goturmek icin. Aile evindeyim maalesef gecimde sikintimiz var. Elimden geldigince butce ayirsam da butun asilarini tek seferde bitirmek icin erteleyip duruyorum. Bahce katta oturuyoruz ailem ben ne zaman staja gitsem kediyi disari cikartiyor daha once bu yuzden enfeksiyon kapip disinden ameliyat olmak zorunda kalmisti ve disini cektirmistik. Agzinda boyle bir yara cikmis ve pirelendi de cikarmayin desem de dinlemiyorlar elimden bir sey gelmiyor agzinin kenarinda yarasi oldugunu fark ettim ne yapabilirim cok buyuk degil ama ilerlemesinden korkuyorum

1 CEVAP

CilekLily

Veterinerin gormesi gereken bir durum olabilir belki ama sabah aksam duzenli olarak temiz bir pamukla birlikte crystaline surun veterinere goturene kadar en azindan ilerlemesini daha kotu olmasini durdurabilir diye dusunuyorum. Benim kedimin gozleri cinsi geregi surekli akiyor sabah aksam crytaline ile siliyorum veterinerimiz de oyle demisti zaten gecmis olsun🫶🏽