Kedimin Patisinde Bir Çıkıntı Var Elleyince Hissediliyor Röntgen Çektirmeyi Miyim?

Oscarpitt

Kedim balkondan düştü ve veterinerin birine götürdüm adam baktı ön patinin biri kırık dedi ama sadece elledi başka hiç bir şey yapmadı daha sonra şişliği insin diye bir ilaç yaptı ve ondan sonra bir kaç gün ard arda kontrole götürdüm adam bir şeyi yok iyi gidiyor dese de benim içim rahat etmiyor çünkü ben kırık olan patisine elliyorum bastirmadan ama iki patisi de farklı yani ve daha önce bu çıkıntı yoktu düştükten sonra oldu adama sordum röntgen çektireyim mi diye ilk gittiğimde gerek yok dedi sizce napmalıyım?

3 CEVAP

Kırık olduğunu kesinleştirmek için röntgen çekilmesi gerekmez mi? Çok baştan savma bir tavrı var. Farklı bir veterinere götürün bence

Oscarpitt

Bende röntgen çekilmesi gerektiğini düşünüyorum adama sordum gerek yok deyince kafam karıştı önerin için teşekkür ederimm:) mutlaka götüreceğim

ventricosa

Kesinlikle gerek var bir de çıkıntı var diyorsunuz yanlış kaynamadan bir an önce götürün röntgenle bakılsın bence