Apartman Bahcesinde Besledigim Kedilerim İcin Mama Tavsiyesi?

Apartmanda ve sokakta dolasan baktigim kediler mevcut, bircok insan farkli farkli yorumlar yapmis kafam karisti. Acikcasi etli olsun diye Golosi almak istedim ancak ufak yavrularin da olmasindan dolayi bir suru kedi var ve kisa surede bitecek diye dusunuyorum o yuzden biraz daha uygun bir urun daha manntikli olacak.
Mystic kedileri ishal eder diye cekindigim icin almiyorum. Bonacibo iyi aslinda, daha once de vermistim ancak tuz bazi yorumlarda tuz orani fazla seklinde seyler goruyorum aynisi Reflex icinde gecerli. Sonra Felicia’ya bakiyorum icerigi iyi degil yazan goruyorum. Hangi mama hem icerigi fena degil denilebilecek ve tuz yani sodyum orani dusuk? Et olmasina bakmiyorum dogol olarak.

6 CEVAP

Et olmasina bakmiyorum derken hem icerigi fena degil hem de et icerikli olsun hem sodyum orani dusuk olsun deyince saniyorum ust noktalara gidecek fiyat. Ondan dolayi.

Cennet29

Ben sokaktaki kedilerime luis alabiliyorum. Bunu seçme sebebim tüm kedilerin severek yemesi ve tanelerinin yavru kedilere de uygun olması. Hem büyük kediler hem küçük kediler yiyebiliyor. Markamam@dan 15 kg si 900 e aldık indirimde. E haliyle bu mama kaliteli değil o yüzden ben royal canin yavru kedi maması ile karıştırıyorum misal 1 kg luis tavuklu yarım kg royal canin. Hem kaliteli bir şeyde yesinler diye hemde çok masraf olmasın diye bu şekilde ayarladım.

sitedizayn

ben sokaktaki kedilere bonacibo ve mito alıyorum ikisinide seviyor kedilerin %90 ı

sitedizayn

bonaciboyu bazen evdekilere ödül maması gibi verdiğimde oluyor çünkü çok seviyorlar

caliskancrn

felicia alabilirsiniz bi tık daha uygun fiyatlı diğer mamalara göre içeriği de güzel

Herkese yanitlari icin tesekkurler.

@Cennet29 mamalari karistirma dusuncesi aklima gelmisti fakat emin olamamistim sag olun mantikli bir fikir.