Kedim Kısırlaştırıldı

lodoss

erkek kedimi bugün kısırlaştırdım yatağında değil betonda yatıyor kaldırmak istemiyorum şu an hala baygın ne zaman uyanır yemek yer tuvalete gider tecrübeli sahipler bilgilendirirse çok memnun olurum. bi de yattığı yere işedi yan tüyleri hep çiş oldu orayı suyla temizlemeli miyim mikrop kaparmı şu an acı çekiyor diye temizlemek istemiyorum ama mikrop kaparsa çişinden diye korkuyorum. kumundan mikrop kaparmı internette pirinç koyun tuvaletine yazıyor koyarsam yabancılar diye düşünüyorum siz nasıl yaptınız bu süreci nasıl geçirdiniz lütfen bilgilendirin çok endişeleniyorum

4 CEVAP

Cansuozen

Kısırlaştırma ameliyatından sonra benim kedim de betonda yatmıştı neden bilmiyorum belki serinleme ihtiyacı oluyordur, narkozun etkisi geçene kadar sersem oluyorlar kusabilir bir de. Veterinerden tam olarak ne durumda aldığınızı bilmediğim için birşey diyemeyeceğim ama ben kedimi hafif ayıldıktan sonra almıştım, 2 3 saatte kendine hakim olur duruma gelmişti ama tam olarak ertesi gün geçmişti narkozun etkisi. Kendi çişinden mikrop kapmaz diye düşünüyorum, nemli bi bezle silebilrisiniz ameliyatlı yere değmeden bence. Temiz kum koyarsanız yeterli olur bence pirinç konusunu hiç bilmiyorum.

Kjw

Sabaha birşeyi kalmaz,benim kedimde eve ilk gelince kumuna yaptı ama sonra altına kaçırdı,nemli bezle sildim üstünü,2 kerede kustu... Saatler ilerledikçe kendine gelir iyice,yarın koşturmaya başlar,endişe etmeyin erkekler için kolay oluyor.

lodoss

çok teşekkür ederim cevabınız için. ameliyattan yarım saat sonra serumu bitince veteriner eve götürmemizi söyledi eve geldiğinden sonra ilk uyandığında işedi 2 saat sonra tekrar işedi 1 saat sonra tekrar işedi kumuna yetiştiremiyor narkozun etkisi geçmediği için sonra kustu ve koltuklara zıplamaya çalıştı şimdi kumunun olduğu odada yatıyor şu an daha ayık narkozun etkisi yavaş yavaş geçiyor gece daha kendinde olur diye düşünüyorum suyunu yanına koydum içmedi hala şimdilik durumumuz böyle

lodoss

çok teşekkür ederim