Kedimin Bir Ağrısı Falan Mı Var?

ilaydacakir

1.5 yaşındaki kısırlaştırılmış kızım acıkmadığı sürece miyavlamaz normalde çok nadirdir. Bu birkaç gündür özellikle geceleri miyavlıyor bişi olmuş gibi ama yanına gidince gayet normal yata yata miyavlıyor. Kızgınlık falan değil kısır çünkü. İştahında, tuvalet alışkanlığında bi değişiklik yok sürekli oyun da oynuyoruz. Ama bu aralar gündüzleri biraz meşgul olduğum için daha çok uyuyor gece de uykusu kalmayıp sıkılıyor diye mi miyavlıyordur acaba🤔

2 CEVAP

aslihan_e

Bizimki öyle, olmayan yavrularını çağırıyor, içgüdüsel sanırım. Bizimki de yatarken miyavlıyor. Yavru çağırma şeklini bildiğim için anlıyorum.

ilaydacakir

Aaa ilginçmiş. Hiç yavrusu olmadı ama yani peluş oyuncakları bile sevmez aslında