Hırlıyor

Ssedamiyav

2 aylık kedim var ve bugün ödül maması aldım, yediği anda hırlamaya başladı ve yemeyi bitirmesine rağmen uzun süredir yanına biri yaklaşınca hırlıyor nedeni ne olabilir

3 CEVAP

Muzeyyennb

belki önünden alacağını düşünüyodur..Genel de kediler yemek yerken birinin yaninda olmasindan hoslanmaz. Ama bunu yenmek icin elinizle mama verebilirsiniz.Mamasini elinizle verirken sevgi gösterin.Başlarda yemek yerken kedinize uzak durun ve zaman içerisinde bu uzaklığı azaltın. Yaklaştıkça kabına bir iki ödül maması da atabilirsiniz. Aranızdaki mesafeyi azaltma aşamasını zamana yayın. Her gün bir adım yaklaşın

Scot

Icerden gelen bi hitlamami.onu keyfinden yapiyor uykuya gecerken felanda yapar normal yani

Ssedamiyav

Normal kuru mama yerken yapmıyor değişik şeyler verdiğimde yapıyor yeni tat keşfettiğinden olabilir diye düşünmüştüm. Çok teşekkür ederim