Hangi Acana Mama

CilekLily

2.5 aylik kedim icin bir mama arayisindayim. Su an rc fibre ve acana kitten karistirip veriyorum sindirim sorunu yasayan bir kedi. Ve acanayla devam etmek istiyorum. Sizce acana pasifika mi almaliyim yoksa first feast mi almaliyim? Hangi acana mama kedim icin iyi gelir?

1 CEVAP

ventricosa

Eğer tavuk alerjisi yoksa bence first feast almalısınız çok besleyici ve güzel içerikli bir mama yavru kediler için tasarlanmış tamamen. Tavuk ve kümes hayvanları alerjisi olan kediler için öneriliyor pacifica genelde sırf balıklı olduğu için. Ben de kedime 1 yaşına kadar first feast kullanmayı düşünüyorum