Kediler İçin Sakinleştirici Ürün Önerilerine Çok İhtiyacım Var

Jayfeather

Merhaba, bu konu hakkında buraya üçüncü defa soru başlığı açıyorum. Kedim sebebini bulamadığım ve artık nedenini düşünmekten kafayı yiyecek kadar bunaldığım artık ne sebebiyle bilmiyorum sürekli, her gün stresli ve saçma sapan hareketler sergiliyor. Bu hareketleri tekrarladıkça hem kendini strese sokuyor hem de beni sinirlendiriyor. Saçma sapan durduk yere ağlar gibi miyavlıyor. Stresli ve kaygılı olduğu hallerinden anlaşılıyor zaten ama gerçekten sebebini bulamadıkça boğuluyorum artık bu sorunu yaşamamızdan... Veteriner hekim klinikte ne varsa ellerinde o ürünlerden bize önerip duruyor. Veda Koy Bayoun tabletlerden neredeyse bir aydır kullanıyorum ama hiçbir etkisini görmüyoruz. Hekime danıştığımda en son bana "Biz kaliteli ve çok satılan ürünlerden getirtiyoruz. Fayda etmediyse deneme yanılma yoluyla internetteki ürünlerden alıp bakabilirsiniz." demişti. Deneme yanılma yoluyla sürekli yeni ürün alıp faydasını göremeden bir kenara atmak bana yanlış geliyor. Etkili ve zararsız, temiz içerikli, uzun süreli kullanıma uygun olan bir tavsiyeye gerçekten çok ihtiyacımız var. Mümkünse internette yoruma açık olan, erişebileceğim öneriler olsun. Bu konudan ciddi anlamda bezmiş durumdayım. Kedime kızmak istemesem de dayanma eşiğim artık bu duruma daha fazla katlanamıyor. Gerçekten yorulmuş durumdayım. Lütfen deneyimleyen ve faydasını gören arkadaşlar bana tavsiyede bulunsun. Buna gerçekten çok ihtiyacım var... 😔

16 CEVAP

Jayfeather

@blue_hpood Hekiminiz size hangi passiflora içeren şurubu önermişti? Bana linkini gönderebilir misiniz? Hekimime sorduğumda "Sadece hayvanlar için passiflora içeren ürünleri kullanmanızı tavsiye ederiz." gibi ilgisiz bir cevap verdi. Ben internetten baktığımda passiflora içeren birçok marka şurup görüyorum. Sizden ricam benimle kullandığınız şurubu paylaşır mısınız?