Yavru Kedilerimiz Kusuyor

Selimekaya

Yeni doğan daha bir aylık flan 4 tane yavru kedimiz var biri mi kusuyor bir kaç tanesi mi kusuyor bilmiyorum ama yerde beyaz kusmalar görüyorum annesinin yeniden hamile olabilme ihtimali var mıdır yoksa kediler de ciddi bir sağlık problemi mi var yardımcı olursanız sevinirim

3 CEVAP

mrssekola

Kakalarında ya da kusmuklarında ağır bir koku var mı? Bebeklerde halsizlik iştahsızlık var mı? Anne bebeklere kötü davranıyor mu?

Selimekaya

Hayır anneleri kötü davranmıyor anormal bir koku da hissetmedim ama iştahları da yerinde annelerini emiyorlsr

Mamadan olabilir yoğurt ve kefir verin biz bu sorunu böyle çözdük.