Vancat Kedi Maması

eliffm

Vancat kuzu etli mama aldım ve çocuklarım çok sevdi hatta başka mama yemiyorlar. Ama biraz göbiş yaptılar. İçeriğinden anlayan var mı sağlıklı bir mama mıdır

2 CEVAP

sitedizayn

vancat markası bonacibo nun üretildiği fabrikada fason üretiliyor, içerik olarak da bonacibo ile aynı bir mama, fena değildir sağlıklı sayılır, bonaciboyu ben sokak kedileri için alıyorum evdekilerde istiyor bazen ödül maması gibi veriyorum.
vancat yada bonacibo sağlıksız diyemem ama proplan gibi bir marka daha iyidir. bütçeniz müsaitse bir üst segment mamalara yönebilirsiniz.
vancat kullanmaya devam edecekseniz bonacibo alın çünkü içerik ve fabrika aynı ama bonacibo fabrikadan satış yaptığı için daha ucuza gelir daha da önemlisi taze mama alırsınız.

Orta segment bir mama ve bizde geçici körlüğe sebep oldu maalesef vancat yerine
Optimeal
Exclusion
Nutri feline
Bozita
Nature's Variety deneyebilirsiniz.