Kediler Yıkanmalı Mı

eemin

kedim de pire var 1 hafta oldu dış parazit yaptıralı ama hala var pire şampuanı ile yıkasam bi sorun olurmu veya kuru şampuan ile yıkasam

2 CEVAP

İç dış parazit ikisi bir arada yaptırın mamasından da olmuş olabilir pire şampuanı iyi geliyor şampuanına bir kaç damla sarı kantoron yağı damlatın biz bu sorunu böyle çözdük.

Alatir

Önerebileceğiniz güvenilir sampuan var mi benim kedimde de ayni sorun var veteriner ne zaman aktif pire kalmamis deyip eve yollasa uzerinde pire ve pire pisliği buluyorum artik kafayi yiyecegim