Yavru Kedi Mama Onerisi

venswift

virbac baby kullaniyoruz icerigine baktigimda normalde gayet guzel fakat kurutulmus et iceriyor ve proteini yuksek ve sadece belirli veterinerlerde var bulmak zor bu sebeple degistirmek istiyorum mamasini acananin iyi oldugunu duydum onerebileceginiz bir marka var mi bir de yas mama oneriniz var mi gourmet kullaniyorduk

6 CEVAP

sunnyv

Yaş mama olarak Acana Premium Pate Kitten, kuru mama olarak Orijen Kitten kullanıyoruz ve çok memnunuz. Ancak kısırlaştırdıktan sonra Virbac Junior Neutered Cat mamasına geçeceğiz günkü kısır yavru kedi maması yalnızca o markada mevcut. Söylediğiniz gibi bulması çok zor keşke internet satışları olsa.

venswift

tesekkur ederim suanlik acil oldugundan royal canin kitten alacagim ilerde bakacagiz artik

sitedizayn

keşke proplan alsaydınız hiç olmazsa içinde et var, royal canin den daha iyi bir mama

venswift

hala almadik yarin alicam dediginiz gibi royalin icerigi sebzeymis proplan alayim en iyisi

Zeynepnur01

Acana gerçekten çok kaliteli yaş mamaları tavsiye ederim

yumik

Kuru mama: acana, orijen, brit care, nd, natures variety, nutri feline, mera

Yaş mama: nutri feline, nd, schesir, acana, mera

Kısırlaştırana kadar ya da en azından 1 yaşına kadar yüksek protein gelişim için önemli.