Kedim Kanlı İshal Mi Anlayamadim Bakar Misiniz

Tuina

Merhaba, 3 kedim var. 1nin bu sabah ishal olduğunu fark ettim (arka tüyleri ıslaktı) sonra kum kabına baktığımda (o da ordaydı) ishal sekilde dışkıladığını gordum ama kanlı mı anlayamıyorum. Diğer 2 kedimde hicbisi yok ama onlara da bir şey bulaşır mı diye korkuyorum. Sizce normal ishal mi yoksa kanlı mı? Bu arada biraz da kusuyor, Ona göre veterinere götüreceğim hemen 🥺

2 CEVAP

Irmaakk

Kanlı dışkılıyor gibi gözüküyor. Diğer kedilerinizden ayrı tutun mama ve su kabı kum kabı gibi şeyleri de ayırın daha fazla temas içinde bulunmasınlar. Hiç beklemeden veterinere gitmenizi tavsiye ediyorum, bu fotoğraflarıda veterinere gösterin gerekirse.

Tuina

Arkadaslar güncelliyim götürdüm veterinere, bi ton test fln yapti. Bağirsak sendromu olmus 3 gün boyunca iğnelerimizi falan olucaz. Su icmemis dedi sasirdim valla suları hep temizdir boldur da 🤠 ALLAHTAN BULAŞICI FALAN BİSİ YOKMUS RAHATLADİM. SİZ DE BÖLE KANLI BİSİ GÖRÜRSENİZ HEMEN VETE KOŞUN LÜTFENN