Veterinere Götürmeli Miyim

aysenur145

Kedim evden çıkmamasına rağmen bir bölgede tüyleri böyle oldu acaba mantar mıdır nasıl anlarım

3 CEVAP

Beydac

Mantara benziyor iyice yayılmadan veterinere götürmenizi öneririm

sitedizayn

bence mantara benzemiyor, tüy kaybı olmuş bir kaç önce hafta benim kedimde de oldu biodermcat diye bir tablet aldım, biotin, çinko vitamin takviyesidir, 2 haftada açılan yer kapandı ayrıca mamada değiştirmiştim.
iki kedim var ensesinde açıklık olan kedim tableti kendi isteği ile yiyiyor kullanmaya devam ediyorum. diğer kedim yemiyor kuru mamasına ikiye kırıp veriyorum bazen sevdiği bir mamadan elime bir kaç tane alıyorum tabletle birlikte yutuyor :)
kullanmak isterseniz bu bilgiyi de yazayım dedim.
en ucuz bulduğum siteyide yazardım ama sansürleniyor malesef.
ama şöyle deniyim kolay@mama@com

aysenur145

Teşekkür ederim çok sağ olun.