Merhaba. Kedime Fip Teshisi Kondu Tedaviye Basladik Fakat Bu Surecte Her Mamayi Yememesi Gerekiyor

fip teshisinden sonra kapsül tedavisine basladik iceriginde lyzin ve beta glukan olan mama yememese lazim tedavi bitene kadar tuna balikli yavru kedi mamasi aldim cok guzel yiyor ve tedaviye yanit vermeye basladi ama bitince acik mama verdi petshop tuna balikli aynisi dedi ama kedim o mamadan sonra gunlerdir kusuyor ve ishal artik orayada güvenmiyorum burdan almak istiyorum ama korkuyorum acikcasi icerigi ve skt leri hakkinda da

2 CEVAP

Esila46

Güvenilir yerden alin bayat mamada vermis olabilir kapali paket alin

tesekkur ederim cevabiniz icin. guvendigim biyerdi ama yanıldım sanirim. aslinda sormak istedigimde onereceginiz bir mama yada bu hastalığı gecirmis kedi sahipleri varmi nasil bir yol izlediler bu donemde ama gece uzatamadim yaziyi