Köpeğim Diğer Köpeklere Havlıyor

Oğlum Ares ile parka gezmeye çıktığımızda gördüğü her köpeğe hiç susmadan havlıyor ve ağlama sesleri çıkarıyor, gördüğü küçük köpeklere ise saldırıyor aslında çok uysal bir köpek ama köpeklere karşı sürekli havlıyor. Parka çıkmak bile dert oldu, nasıl eğitim verebilir veya havlamasını aza indirebilirim?

1 CEVAP

hnddgru

köpeğiniz diğer köpekleri tehdit olarak algıladığı için veya korktuğu için havlıyor olabilir. Uysal bir köpekle kontrolünüz altında yan yana getirmeye çalışın belki arkadaş edindikçe havlaması azalır