Sakinleştirici Koku Önerisi

ozgesahinn

Kedim bazen fazla sinirli oluyor bizlerin de olabildiği gibi ona dinginlik verecek kokular arıyorum odama koyacağım önerileriniz var mı ?

4 CEVAP

Cansuozen

Ben kedi otu kökü almıştım aktardan onu görünce dayanamayıp kemiriyor sonrasında dinginleşiyor mayışıyor baya, kendim de demleyip içtim insanda da işe yarıyor:)

septikbaykus

Papatya çayı kaynatın hocam

kedilimadam

Lavanta ve biberiye yağı öneririm.

felishuman

Doğal olarak lavanta ve papatya çayını öneririm. Kendiniz hazırladığınız papatya çayıyla tüylerini silerseniz hem dış parazitlere karşı korumuş olursunuz hem kediniz gevşer. Çayın içine birkaç damla lavanta yağı da damlatırsanız extra sakinleştirici etkisi olur diye düşünüyorum:) Ben de stresten uyuyamadığım dönemlerde uyumadan önce lavanta kullanıyorum gece deliksiz uyuyorum inanılmaz etkisi var.