Kedim Kabız Mama Önerisi

kediminnos

Kedimim kakası uzun süredir sert . matisse kısırlaştırılmış mama kullanıyorum. Yeni mama arayisi icindeyim bu fiyatlarda uygun fiyatli bildiginiz bi mama var mi?

5 CEVAP

zuhall

Sadece kuru mamayla beslemeyin.
Malt kullanin.
Eger yapmakta zorlaniyorsa duzelene kadar bi cay kasigi kadar zeytinyagi verebilirsiniz.

zuhall

süt vermeyiniz.

Veranifer

Mamadan emin degilim ancak bizim kedimiz 3-4 gune bir kaka yapamayacak kadar kabiz oluyor malesef kisiligi ve fiziksel ozellikleri yuzunden cok hareketsiz bundan oldugunu dusunuyorum prebiotik macunlardan alip kullanirsaniz duzelecegini dusunuyorum ya da mamasinin icine azicik sivi yag koyarsaniz daha da kolaylasir biz kesin cozumu prebiotik macunda bulduk

Aslikms

Sadece süt verin içi temizlensin pisiciğin

kediminnos

Tesekkurler