Kedim Mama Yemiyor

IrmakKoc

Kedime geçen salı böbrek taşı sebebiyle anestezi altında sonda takıldı.5 gün sonra yani dün sonda çıkarıldı ama kedim mama yemiyor.Bugüne kadar krema mamalarla idare ettik dün sonda için gittiğimizde veterinerimiz boyunluktan dolayı yemedigini söyledi ve dediğim gibi zaten krema mama yiyordu fakat bugün ondan da çok yemedi.Akşam veterinerimize yazdık bu durumu ama daha cevaplamadi,2 yıl önce kısırlaştırma operasyonu için anestezi aldığında da bir süre mama yememişti yine de biraz endişelendim.Birde taş sebebiyle üriner mamaya geçtik bundan kaynaklanıyor olabilir mi bilmiyorum ama yaş mama falan da yemiyor.Bu durumun neden olduğunu bilen varsa yardımcı olabilir mi

2 CEVAP

Tuanaalsk

Merhaba kısırlaştırma dönemi bizde bu sorunu yasadık bizimki resmen Naz yapıyordu elimle tek tek ağzına mamaları götürünce yemişti az azda olsa kendi gidip yiyorsa sorun yok demisti bizim veteriner

IrmakKoc

Yemiyor maalesef sadece sabah biraz krema mama yedirdim hüptrik şeklinde olanlardan