Kedim Evde 2 Gün Yalnız Kalabilir Mi

bobby34

merhabalar cumartesi günü şehir dışına çıkacağım ve pazartesi günü döneceğim bu süreçte kedim 2 gün tek kalabilir mi çevrede bakabilecek tanıdık birisi de yok nasıl bir yol izlemeliyim sizce

2 CEVAP

Yetişkin bir kediyse problem olmaz. Girebileceği her odaya su koyun, 2 gün yetecek miktarda mama koyun. Muhtemel tehlikeleri kontrol edin mesela camları kapatın. İdare eder.

anjelik123

Her yere su ve mama bırakın kum kabını arttırabilirsiniz. Tehlikeli olacak şeyleri kaldırın. Ortaya sevdiği oyuncakları koyun belki sıkılırsa oynar. Tek kalmasında sakınca yok