Fiyatı 2000 Lirayı Aşmayacak 10-15 Kiloluk Mama Markası Önerir Misiniz?

Fonfonella

İçeriği bakımından düzgün bir şeyler önerir misiniz Lütfen😫🙏🙏💓

10 CEVAP

Fonfonella

Kediler için

sevila

Sanabelle Almanya menşeili. Alabalık ve kümes hayvanlı 10 kilosu 1800 tl civarı

Zeynepnur01

Mystic var 15 kilosu 1000-1500 arası değişiklik gösteriyor bende bahçemdeki kedilerimi onunla besliyorum severek yiyorlar uzun zamandir bir sikinti da olmadı çok şükür

felisbertaa

Elimde 15 kg econature yetişkin tavuklu mama var sokak kedileri için almıştım bir paket bitirdim bunun paketini hiç açmadım skt 09/2024 isterseniz yardımcı olurum. Dolap veya gardrops hesabından bulabilirsiniz.

sitedizayn

ak akçe de proplan markayı seçin ve 10 kg seçin göreceksiniz 2000 tl yi aşmayan fiyatlar var
ve proplan iyidir.

SzgnAtk

******da brit ve brit care çok uyguna geliyor. Mama kalitesi çok iyi . İçeriği mükemmel. Ama balıklı olanı almayın biraz evde kokuyor. Hindili tavuklu tavşan etli var öneririm

SzgnAtk

A ma zon da brit ve brit care çok uyguna geliyor. Mama kalitesi çok iyi . İçeriği mükemmel. Ama balıklı olanı almayın biraz evde kokuyor. Hindili tavuklu tavşan etli var öneririm

z-senem

Ben sokaktaki kediler için "Prochoice Tavuklu kitten" kullanıyorum, memnunum.
Prochoice'un konserve ve jöleli yaş mamalarından da memnunum.
Bana içeriği fena değil gibi geldi ama daha iyi bilen arkadaşlar belki içerikle ilgili yorum yapabilir.
Petlebi'de uygun oluyor veya ***'de bazı günler ana sayfada saat 9,14 ve 20'de kupon oluyor, o şekilde de uygun fiyata geliyor.

z-senem

Enonbir

z-senem

İçerik

Kurutulmuş Tavuk Proteini %37
Mısır
Yeşil Çerçeve
Tavuk Yağı %10
Hidrolize Tavuk Proteini %8
Beyaz Pirinç
Kuru Pancar Küspesi
Somon Yağı
Kuru Bira Mayası
Madenciler
Kurutulmuş Antartika Krili (Doğal Bir Epa ve Dha Kaynağı)
Maya Özütü (Doğal Bir Mos ve Beta Glukan Kaynağı)
Kurutulmuş Kızılcık
Yucca Schidigera
AnalizRaporu

Jambon Proteini %37
Ham Yağ %17
Omega 3 Yağ Asitleri %0,6
Omega 6 Yağ Asitleri %2
İnorganik Madde %7,5
Jambon Selüloz %3,0
Nem %6
Kalsiyum %1,4
Fosfor %1,0
Magnezyum %0,1
Sodyum %0,5
Besin Katkı Maddeleri

A Vitamini (3a672a) 30.000 IU/kg
D3 Vitamini (3a671) 1.300 IU/kg
E Vitamini (3a700) 150 mg/kg
Niasin (3a314) 40 mg/kg
Taurin (3a370) 1.500 mg/kg
Demir (Demir Sülfat Monohidrat) 100 mg/kg
İyot (Kalsiyum İyodat Susuz) 1,5 mg/kg
Bakır (Bakır Sülfat Pentahidrat) 10 mg/kg
Manganez (Manganez Sülfat Monohidrat) 5 mg/kg
Çinko (Çinko Sülfat Monohidrat) 125 mg/kg
Selenyum (Sodyum Selenit) 0,2 mg/kg