Kedimin Kırığı Sanırım Yanlış Kaynadı

en3shn_

Arkadaşlar 1 hafta kadar önce kedim düştü fakat birşeyi yok gibiydi yuruyebiliyordu.Daha önce düştüğünde götürmüştük çok pahalıya patladı üstelik hiçbir şeyi yoktu kırık çıkık vs.Bu sefer hem birşeyi yok diye götürmedik.Fakat şuan baktığımda on pati kısmında iki tane şiskin kemik var sol elinde,sağda yok.Ne yapmam gerekiyor yürüye biliyor aksama falan yok ama sıkıntı çıkar mı?

4 CEVAP

aslihan_e

Neden tekrar düşebiliyor ve neden önlem almıyorsunuz peki?

Benimki de maalesef düştüğünde öyle bir çıkık oluşmuştu patisinde ama topallıyordu da aynı zamanda. 1 ay içinde o çıkık kayboldu, yürümesi de düzeldi. Biraz zamana ihtiyacı vardır, umarım onun da önemli bir şeyi yoktur ama hareketlerinden siz daha iyi anlarsınız.

aslihan_e

Evet benim baktığım sokak kedisinde de incinme sonrası aynısı olmuştu, uzun süre aksattı ama sonrasında düzeldi. Kediniz düşüyorsa önleminizi almayı ihmal etmeyin.

felisbertaa

Gözle görülür olarak durum kötü ise veterinere götürün yapacak bir şey yok sağlık bu