Kedimin İç Paraziti Lütfen Yardimci Olun

Busraozcan__

Merhaba, 2 aylık kedimin iç parazit aşısı 2 hafta önce yapıldı ve bugün poposundan uzun ve ince kahverengi ipe benzer bir şey çıktı. Bunun parazit olduğunu düşünüyorum ama asi yapıldığında düşmesi gerekmez miydi Neden bu kadar uzun süre sonra düştü? Bir de parazit olarak düşündüğüm şeyi çıkardıktan sonra ishal oldu ne yapmalıyım bu durumlar normal ve sağlıklı mı yoksa bir problem mi var? Teşekkür ederim.

5 CEVAP

emrezrtrk

Bu gibi durumlarda veterinerinizi ararsanız sizin için iyi olur.Cunku bazı veterinerler parazit düştüğü zaman bizi arayın diyor

aleynacamgoz

aynı şekilde benim de kedimin poposundan up uzun ip gibi bi şey çıktı ama özenle inceledim canlı bi varlık gibi değildi bildiğiniz ipti sanırım kedim ip yutmuş yani öyle düşündüm:D benimde iç parazit hapından 2 3 hafta sonra falan olmuştu zaten.. Ama dışkısında bi değişiklik olmamıştı. Dışkı değişimi önemli bi şey olabilir mutlaka veterinerinize danışın derim mama falan değiştirdiniz mi oda dışkı değişimi yapabiliyot

Kedimekim

Biz saniyoruz ki asi olur olmaz kedim guvende ama oyle degilmis asi 1 hafta sonra etkisini gosteriyormus oyle şıp diye olan bir sey degilmis demekbki sizinkide o zaman etkisini gosterdi. Ama bence bunu acil vet hekiminizde paylasin

Mavimmm

İnatçı parazitler için 21 gün sonra yenilemek gerekebileceğini söylemişti veterinerimiz..

Derdedermanim

Zamanla düşer parazit.