Kedi Sakinleşmesi

mia_pati

Kedimi hafta sonu kısırlaştırmaya götürcem. malasef çok korkak bir yapısı var o korkunca ben üzülüyorum arabalardan insanlardan ( sokaktan sahiplendim) Ortalığı inletip strese gireceğinden eminim araba da korkmaması için sakinleşmesi için ne önerirsiniz lütfen

2 CEVAP

mia_pati

Güncel

bitkisel macunlar, ilaçlar var ama kedi kısırlaştırılmadan önce anestezi alacağı için sorun olabilir belki zaten geceden mama verip sonra vermemeniz gerekiyor. (12 saat aç kalmalı)
ev ile vet arası çok mu mesafe var çantasının üzerini ince bi bezle kapatıverin görmesin dışarıyı daha az strese girer o zaman başka öneri aklıma gelmedi.