Önerdiğiniz Pet Kuaforu Varmii?

Merhaba arkadaşlar kopegimin cinsi bichon havanese bizim veterinerimiz sadece sifira vuruyor ve cok cirkin oluyor.Bildiginiz gibi mujde kuaforunde bir canimizi kaybettik.bundan dolayi guvenemiyorum.istanbul anadolu yakasinda bildiginiz pet kuaforu varsa onerir misiniz?

2 CEVAP

kars

Kuaföre götürmeni önermiyorum onun yerine petler için tıraş makinesi ile kendin kesebilirsin.

aslihantez

club vet. veteriner polikiliniği var. Ben bütün hayvanlarımı oraya götürüyorum. Çekmeköy madenlerde