Topaklanan Kedi Kumu Önerisi

Miusova

Selamlar,

Kokusuz kedi kumu arayışı içerisindeyim. Kullandığım birçok marka topaklanma konusunda çok zayıf, kum resmen çamura dönüyor. Memnun kaldığınız, şiddetle önerebileceğiniz kokusuz, tozsuz, güzel topaklanan bir kum markası önerebilir misiniz?(çam pelet hariç, kedimiz çam pelete tuvaletini yapmıyor) Bir de etrafa çok saçılmaması için kumun kalın taneli mi ince taneli mi olması gerek? Kedim tuvaletten çıktığı gibi her yeri kum yapıyor 🙂‍↕️ önünde elek olmasına rağmen.

7 CEVAP

sitedizayn

1,5 yıldır wondersand kullanıyorum ince ve kokusuz olanı, şu anda 20 lt fiyatı 175 tl, üretici firmanın sitesinden alıyorum ucuza geliyor, etrafa saçılma konusuda minumum diyebilirim ama sıfır değil.
bu kumu buluncaya kadar çok marka denedim en son bunda kaldım.
petpal@[email protected]

Mmtklndr

Ben Nova marka kedi kumuna geçiş yaptım daha önce reflex aktif karbonlu kullanıyordum son aldığım kumlarda çok tozutma yaşamaya başlayınca nova kedi kumuna geçtim tozutma oranı önceki kumuma göre baya azaldı kokutma durumu da yok topaklanmasıda iyi sizde bir bakın isterseniz

z-senem

Ben Ever Clean / Extra & Strong Clumping öneririm.
Biraz pahalı ama güzel topaklandığı için bereketli oluyor bence ve tozutması da çok az oluyor.

CilekLily

Toi moi var ********‘da çok uygun fiyatlı onu söyleyebilirsiniz hem toz tutma çok az yapıyor hem de topaklanma yapıyor daha önceden kullandığım kumlar sürekli çişi parçalıyordu ama bu hiç öyle yapmıyor direk çişi topaklıyor kürekle çok kolay bir şekilde alabiliyorsunuz

Sezgek

Olivacat zeytin çekirdeğinden ben çok memnunum

Ozlemkopuk

Toi moi nin ozellikle aktif karbonlu olanı (beyazli grili ambalajli) önerebilirim birçok kum denedim ozellikle tozutmama konusunda en iyisi o geldi bana. Topaklanmasıda güzel uzun zamandır kullanıyorum

Canimyavrum

Sezgek dediğiniz kumu tam alacakken bir yoruma denk geldim .we vazgeçtim aşırı yağlı oldgu we patileri aşırı yağlandgı için kedisi rahatssız olanlar warmış kullandıysanıx kumu degerendrenilşrmisinix