Kedi Kakasi

CilekLily

Merhaba kedim günde iki kere dışkılama yapıyor. Dışkısı açık kahverengi dışkısında tüyler var ve herhangi bir sıkıntı yok. Dışkısı ne yumuşak ne çok sert tarif edildiği gibi oyun hamuru kıvamında ve bulaşma yapmıyor hiçbir yere fakat dışkısı bir bütün hali yerine 4- 5 parça toplar halinde çıkıyor. Kedim kabız mıdır veterinere götürmem gerekir mi yoksa üç aylık bir kedi için sağlıklı bir dışkılama mı?

2 CEVAP

Realbadvroken

Kediler Kabızsa eğer tuvaletini yaparken can çekişiyor gibi oluyor çoğu zaman kum kuregiyle anlarsınız aslında kabızsa sert olur benimkilerin dışkısı da toplar halinde oluyor sorun yok bence

sitedizayn

dışkısında tüyler olması iyi yuttuğu tüyleri dışkılama yolu ile çıkarıyor öyle olmasa bu defa kusarak çıkaracak, herhangi bir sorun görünmüyor