İyileşmiş Yara, Deri Takviyesi

nht

Iyi günler iyileşmiş bir yarada, iyileşmiş derken yara kabugu düşüp üstü deri ile kapanmis bir yerde, ama deriyi daha da takviye etmek icin Allerderm mi yoksa Madecassolmu daha uygundur? Iki farkli tavsiye aldim da, hangisi daha uygun. Madecassol sadece acik yara icinmi aslında?

2 CEVAP

nht

Kafa da bu, derisi alinmisti, sonra kalin deri bir turlu birlesmedi, araya yeni ama daha zayıf deri doldu, onu takviye etmeye calisiyoruz

AlbayFatmanur

Kantaron yağı denediniz mi?