Yavru Kedi Mama Hangisi Daha İyi

Ceylinnn6

Merhaba 3 aylık yavru kedim var. Bozita kitten mama mı yoksa fitmin purity kitten mama mı almalıyım. Kullananlar yazarsa çok iyi olur🙏

23 CEVAP

Ceylinnn6

Fitmin purity t r e n d y o l d a n az önce sipariş verdim umarım memnun kalırım🙏

Ceylinnn6

@sutlac2134 fitmin purity kitten aldım memnun kalmazsam veya ürünü bulamazsam bozita alırım

sitedizayn

proplan da iyidir zaten yavru kedi mamasını bir kaç ay kullanacaksınız kediniz hızla büyüyecek ve yetişkin kedi mamasına geçeceksiniz

Poncimin

@Ceylinnn6

Tr en dyo l gibi sitelerden alırken iki kere düşünmek lazım önüne gelen mağaza açtığı için uygun koşulda saklanmamış, son kullanma tarihi yakın ürün gelme ihtimali olabiliyor. Almadan önce satıcının yorumlarına bakıp son kullanma tarihini sormak lazım. Ben tr end yo ldan almam gerekirse mutlaka satıcıya sor kısmından soruyorum. Mesela dediğim Pe t im c e sitesinde mamaların son kullanma tarihleri yazıyor o yönden güzel. Neyse umarım mamadan memnun kalırsınız diyelim.

Ceylinnn6

Satıcıya sordum öyle aldım. Umarım memnun kalırım teşekkür ederim 🙏🙏🙏

Ceylinnn6

Ben 12 aya kadar yavru kedi maması kullandım büyük kedimde. @sitedizayn

Ceylinnn6

@poncimin fitmin mamayı nasıl saklıyorsunuz malum havalar da sıcak o yüzden sordum

Ceylinnn6

Siparişim bugün geldi. Ürün gerçekten kaliteli. Royal caninle karıştırıp verdim, severek yedi kızım. Fitmin purity markasını öneririm.