Kedim Sarı Ve Kahve Telvesi Gibi Kustu

kedim royal canin yavru mama kullanıyordu yetişkine geçtiğimizde nd somonlu aldım ve pek sevmeden yiyordu iştahsızlık başladı. şuan tekrar royal canin veriyoruz ama iştahsızlığı devam ediyor. aynı zamanda halsizlik de var ve bugün ilk kez kustu. alta fotoğrafı ekleyeceğim. internete kahve telvesi gibi gözüken şeylerin kan olduğu yazıyor doğru mu? 2 gün önce iç dış parazit ve karma aşı oldu bunlarla alakalı olabilir mi? yoksa başka sorun mu vardır? yarın veterinere götüreceğim ama fikir almak istedim

2 CEVAP

sitedizayn

fotoğrafa bakarsak kanlı bir şey yok bence ve hemende veterinere gitmenizede gerek yok, siz her mideniz bulandığında veya biraz ishal olsanız doktora mı koşuyorsunuz ?
mama seçimi olarak keşke proplan somonlu çeşitlerden deneseydiniz, ben nd ile biraz sorun yaşadım proplana geçiş yaptım yakın zamanda

edaquinnn

safra kusmus gibi gozukuyor. bizde royal canin kisir mamasi kullaniyoruz sorun yasamadik cok sukur ama her mama her kediye yaramayabiliyor. yeni mamaya gecis yavas yavas olmali belki aniden yeni mamaya gecis yaptiginiz icin kusmus olabilir.