2 Yaşında British Bir Oğlum Var Bu Aralar Tüyleri Çok Dökülüyor Mama Önerisi Verebilir Misiniz ?

felisbertaa

Veterinerim mamasını değiştirmem gerektiğini söyledi. Önerdiği bir mama var ama sadece kliniklerde satılıyor Online vs. de yok bende onu almak istemedim çok pahalı geldi sizce hangi mamayı alsam tüy sağlığı çok iyi olur

5 CEVAP

sitedizayn

nd mama içerik olarak çok beğendiğim bir mamaydı ve çok araştırdım az tahıllı morina balıklı olanı aldım piyasada ki omega 3 oranı en yüksek olan mamaydı ama bir süre kullandıktan sonra kedilerimde aşırı tüy dökülmesi oldu, kediler her zaman tüy döker nomaldir ama bu normalin ötesiydi, hem bu sitede hemde başka sitelerde benzer yorumlarda görünce nd yi bıraktım.
nd kötü diyemem ama her kedi bir değildir benimkilere iyi gelmedi.

aslihan_e

Şu sıralar neredeyse tüm kedilerin tüyleri dökülüyor. Mamayla pek ilgili değil, aşırı sıcaklar etkili oldu. Belki de mama satmak istemiştir.

sitedizayn

bu yaz iki kedimde de aşırı tüy dökülmesi oldu hatta birinin ensesinde açılma oldu, birodermcat diye bir tablet aldım tüy dökülmeleri biraz azaldı ensesinde açılma olan kediminde tüyleri geri geldi, bir kaç gün öncede mama değişikliği yaptım nd az tahıllı morina balıklı kullanıyordum proplan somonlu derma care ye geçtim ama bununla ilgili bir şey diyemem çünkü daha yeni geçiş yaptık.

sitedizayn

biodermcat olacak bir önceki mesajda yanlış yazmışım, üretici firma adıda bio petactive

felisbertaa

Bana da n&d mamaya geç dediler siz memnunmuydunuz o mamadan