Dişi Kısır 2 Yaşındaki Kedim Ve Sahiplendiğimiz Yetişkin 9 Aylık Erkek Kedim

Salhblbl

Merhabalar dişi 2 yaşında tekir kedim var. Sokaktan erkek 9 aylık civarı bir erkek kedi bulduk sahiplendik. 4 gün ayrı odalarda kaldılar dişi kedim kapı ardından hep tıslıyor ve garip sesler çıkarıyordu. Dün tanıştırmak için kapıyı açtık. Dişi kedime yaklaştıkça tıslamaya ve garip sesler çıkarmaya devam etti. Arada erkek kedim dişi kediyi sıkıştırıyor. Kovalıyor. Çatışma çok gece erkek kedim dişi kedimi kovaladı. Dişi kedim çok ses çıkardı. Sonra kaçtı erkek kedim kovaladı ve kavga çıktı. Erkek kedim kısır değil. Çiftleşmek mi istiyor acaba yoksa normal bir tanışma böyle mi oluyor. Ne yapmamı önerirsiniz şimdiden teşekkürler.

1 CEVAP

sitedizayn

böyle bir durumda 4 gün biraz az daha çok zamana ihtiyacınız var 2-3 hafta gibi ve erkek kedinin kısırlaştırma zamanı gelmiş öncelikle onu kısırlaştırmanızda yarar var